ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM
  Hakkımızda  
     
 

   YAŞAR METAL YAPI ÇELİK KONSTRÜKSİYON SİSTEMLERİ; çelik sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.

   Geçmişten bu güne süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

   Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, iş birliği çerçevesinde ilişkilerimiz gün geçtikçe kuvvetlenmektedir.

   Ekonomimizi tehdit eden etmenler ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar YAŞAR METAL YAPI firmasına duyduğunuz güveni boşa çıkartmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için teşekkürü sizlere bir borç biliriz.

Misyonumuz

   Toplumun sorumlu bir üyesi olarak, toplumun çıkarları doğrultusunda çalışan, insana, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getiren bir şirket olarak anılmaktır.

Vizyonumuz

   İnsanların her biri bizim için ayrı ayrı değerlendirilir. Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza davranışlarımızda, alçakgönüllülük, karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkemizdir.

   Saygılarımızla;

YAŞAR METAL YAPI ÇELİK KONSTRÜKSİYON SİSTEMLERİ

 
     
 
     
Anasayfa | Kurumsal | Hizmetler

|

Referanslarımız | İletişim
 
   Copyright © 2015. Tüm Hakları Saklıdır.